| Augstums | 210cm |
| Platums | 30 cm |
| Materiāls | Dzelzs |
| Krāsa | Melns |
| Spuldzes | 5x E14 |
| Jauda | 5 x 10W |
| IP | IP20 |
| Svars | 9,5 kg |










DITO
Stāvlampas ir ideāli piemērotas kā papildus gaismas avots un kā dekoratīvs elements. Novietota nedaudz sānis lasīšanas stūrī, aiz krēsla vai dīvāna, lampa nodrošina patīkamu gaismu atpūtai. Pateicoties papildu grozāmajām gaismām. Īpašais dizains apvienojumā ar vienkāršu matēti melno krāsu shēmu rada oriģinālu un modernu gaismu.
Piegāde: 1-2 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
IC Lights High Galda lampa
680,00 €Original price was: 680,00 €.590,00 €Current price is: 590,00 €. -
ARCO Stāvlampa
3600,00 €Original price was: 3600,00 €.3200,00 €Current price is: 3200,00 €. -
Griestu lampa 2097
1975,00 € – 13500,00 €Price range: 1975,00 € through 13500,00 € -
Armilla
900,00 € – 1350,00 €Price range: 900,00 € through 1350,00 €







