Sekojiet mums sociālajos tīklos
2 gadu garantija visām precēm

Sekojiet mums sociālajos tīklos un atrodiet iedvesmu savām telpām, piedalāties konkursos un saņemiet jaunumus par LUSSO izdevīgajiem piedāvājumiem.

LUSSO ir par dažādiem dizaina risinājumiem, un unikālu izvēli! Ja Jūs aizrauj interjera dizains, un līdz šim Latvijā neredzēti dizaina risinājumi, lampas no dažādiem dizaineriem un dažādām valstīm, kā arī interesanti fakti, tad sekojiet LUSSO sociālajos tīklos un pierakstāties LUSSO jaunumiem.

 

LUSSO ir par neierobežotu iztēli un iedvesmu!

Klientu neierobežotā izdoma iedvesmo LUSSO sniegt klientiem tikai to labāko, un arī LUSSO sociālie tīklu konti var palīdzēt klientiem sasniegt jaunas iztēles un iedvesmas virsotnes.

FACEBOOK

Facebook atradīsiet jaunumus, kā arī interesantus faktus par LUSSO pieejamajiem produktiem, kā arī citu informāciju par dizaina risinājumiem. Facebook dalāmies ar lieliskajiem piedāvājumiem un konkursiem. LUSSO regulāri publicē jaunumus, lai vienmēr būtu informēti par jaunāko.

Sekojiet mums FACEBOOK!

Neatkarīgi no LUSSO publicētā ieraksta, esam priecīgi, ja dalāties stāstos un idejās, kuras LUSSO var palīdzēt pārvērst par īstenību!

Vai zinājāt, ka varat ar LUSSO sazināties arī sociālajos tīklos?

Aicinām izmantot saziņas funkciju arī Facebook, Jums ērtā veidā un laikā, lai saņemtu informāciju par LUSSO produktiem, klientu apkalpošanu, jaunāko informāciju par Jūsu pasūtījumu, kā arī citus Jums interesējošos jautājumus.

INSTAGRAM

Aicinām sekot LUSSO arī Instagram jau tagad! Atrodiet krāšņākās fotogrāfijas un interesantus dizaina risinājumus, kas var kalpot par iedvesmu Jūsu telpām!

Sekojiet mums Instagram!

Tā kā Instagram kontā dalāmies ar dažādiem nestandarta risinājumiem un interesantām idejām, lai iedvesmotu tieši Jūs, tāpēc aicinām Jūs ar tām dalīties ar saviem draugiem un ģimeni, kā arī dalīties savos profilos, lai citi var iegūt iedvesmu!

Tas ir vienkārši: daloties ar LUSSO fotogrāfijām, fotogrāfijā atzīmējiet @LUSSO!

ATRODIET LUSSO ŠEIT:

PIERAKSTIES MŪSU JAUNUMIEM!

Abonē mūsu jaunumus un saņem visas jaunākās ziņas no LUSSO

Ar šo es apliecinu, ka esmu iepazinies un sapratis Privātuma politika un akceptēju saņemt pielāgotus mārketinga paziņojumus no LUSSO e-pastā.

Shopping Cart
Scroll to Top