Sekojiet mums sociālajos tīklos
2 gadu garantija visām precēm

GANTLights

GANTlights ir laikmetīga dizaina lampas, kas pilnībā veidotas Vācijā, Berlīnē, sākot no betona izlējumiem, līdz pat iepakojuma kastei.

Galvenais dizainers Stefan Gant sāka veidot lampas pats, bet drīz vien pieprasījums pēc viņa darinājumiem strauji auga un auga uzņēmums, piesaistot tādus māksliniekus, kā keramiķus un galdniekus. Šis unikālais lietpratēju savienojums ir ļāvis rezultēties unikālās lampās, kas ir pieprasītas visā pasaulē.

GANTlights piemīt laikmetīgs dizains ar arhitektūras pieskaņu. Lampas tiek veidotas ar rokām, kur tiek izmantotas speciālistu gadiem krātās zināšanas, lai radītu tās. Lampas tiek veidotas no: lieta betona, apdedzināta ozolkoka, porcelāna, zelta un citiem materiāliem.

Materiāli, kas savienoti kopā rada patiesu harmoniju.

GANTlights darbnīcā ir veidoti atsevišķi procesi gan betona atliešanai, kas tiek veidots ar īpašu rūpību, katru veidni, kurā tiek atliets betona maisījums, apstrādājot ar eļļu, lai palīdzētu radīt līdzenu rezultātu.

Keramikas darbnīca, kurā tiek izmantots porcelāns “Mont Blanc”, kas ir raksturīgs ar savu īpaši vieglo struktūru, kas ļauj precīzi izstrādāt detaļas.

Koka apstrādē tiek izmantoti tikai vietējie koka materiāli, kas tiek rūpīgi apstrādāti un apdedzināti, lai tie spētu ilgi kalpot.

PIERAKSTIES MŪSU JAUNUMIEM!

Abonē mūsu jaunumus un saņem visas jaunākās ziņas no LUSSO

Ar šo es apliecinu, ka esmu iepazinies un sapratis Privātuma politika un akceptēju saņemt pielāgotus mārketinga paziņojumus no LUSSO e-pastā.

Shopping Cart
Scroll to Top