Sekojiet mums sociālajos tīklos
2 gadu garantija visām precēm

A·emotional light galvenā vērtība ir emocijas. Tā ir meistarības, vienreizējā un ekskluzīvā vērtība. Gaisma ir līdzeklis emociju izraisīšanai, tāpat kā mūzika vai māksla. Šī perspektīva liek A·emotional light uztvert dizainus kā ekskluzīvus darbus, individuāli ar rokām darinātus gabalus, kas rūpīgi izstrādāti, lai apgaismotu telpas, aizkustinātu cilvēku sirdis un iemūžinātu īpašus mirkļus.

Uzņēmums ir dibināts 1994.gadā, Atlantijas okeāna krastā, Spānijā. Kopš dibināšanas laika, uzņēmums cenšas saglabāt to iedvesmu, kas bija tā tapšanas laikā, tai pat laikā ļaujoties iedvesmai no visas pasaules. Šobrīd A·emotional light izgaismo telpas vairāk kā 60 pasaules valstīs.

Tiek apvienoti senču amatniecības procesi ar A·emotional light radītajiem, kas pilnveidoti gadu gaitā. A·emotional light  ir interesants ar to, ka paši veido materiālus, kas tiek izmantoti apgaismojumā, kā arī paši veido savus instrumentus, tādejādi tiek panākts apgaismojuma risinājums kas ir patiesi unikāli.

PIERAKSTIES MŪSU JAUNUMIEM!

Abonē mūsu jaunumus un saņem visas jaunākās ziņas no LUSSO

Ar šo es apliecinu, ka esmu iepazinies un sapratis Privātuma politika un akceptēju saņemt pielāgotus mārketinga paziņojumus no LUSSO e-pastā.

Shopping Cart
Scroll to Top