| Augstums | 156cm |
| Diametrs | 35cm |
| Materiāls | Dzelzs – velvets |
| Krāsa | Melns |
| Spuldzes | E27 |
| Jauda | 60W |
| IP | IP20 |
| Svars | 5kg |
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
Glo-Ball Basic Zero Switch Galda lampa
450,00 €Original price was: 450,00 €.400,00 €Current price is: 400,00 €. -
ARCO Stāvlampa
3600,00 €Original price was: 3600,00 €.3200,00 €Current price is: 3200,00 €. -
Griestu lampa 2097
1975,00 € – 13500,00 €Price range: 1975,00 € through 13500,00 €















