| Augstums | 22cm |
| Diametrs | 50cm |
| Vada garums | 0,4 – 2,5 m |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Spuldzes | LED |
| Lūmeni | 1954lm |
| Jauda | 55W |
| Gaismas spektrs | 2700k – 3000k |
| IP | IP20 |
| Svars | 1,3kg |






Kepler petite
Kepler kolekcija ir izgatavota no krāsota ekstrudēta alumīnija, kura nepārtrauktā līnija iegūta, izmantojot trīsdimensiju ražošanas procesu, ko izstrādājis Nemo. Difuzors ir izgatavots no necaurspīdīga tehnopolimēra.
Piegāde: 4-5 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
ROMEO Moon S
550,00 € – 700,00 €Price range: 550,00 € through 700,00 € -
KTribe S2
750,00 €Original price was: 750,00 €.640,00 €Current price is: 640,00 €. -
BELUGA ROYAL
650,00 € – 1250,00 €Price range: 650,00 € through 1250,00 € -
Armilla galda lampa
1050,00 € – 1450,00 €Price range: 1050,00 € through 1450,00 €







