| Augstums | 42cm |
| Platums | 130cm |
| Vada garums | Maks. 3m |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Spuldzes | LED |
| Jauda | 3 x 5W 3 x 4W |
| Lūmeni | 3 x 395lm 3 x 350lm |
| IP | IP20 |
| Svars | 2,5kg |




DABLIU
Alumīnija piekaramā lampa, kas sastāv no slaidas struktūras ar trim gaismas punktiem un difuzoriem, kurus var izvēlēties atbilstoši dažādām versijām. Pieejama prožektora versija precīzam apgaismojumam, versija ar sfērisku difuzoru no opāla pūstā stikla un versija ar metālisku konusu zeltā un melnā krāsā, kas nodrošina lielāku gaismas izkliedi.
Piegāde: 4-5 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
Griestu lampa tumšais betons(B4)
499,00 € -
IC T1 LOW Galda lampa
680,00 € -
Glo-Ball Basic Zero Switch Galda lampa
450,00 €Original price was: 450,00 €.400,00 €Current price is: 400,00 €. -
AÉROSTAT F27 stāvlampa
1200,00 € – 1250,00 €Price range: 1200,00 € through 1250,00 €







