| Augstums | 150 cm |
| Diametrs | 80 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Melna |
| Spuldzes | LED |
| Lūmeni | 9200lm |
| Jauda, Max (W) | 78W |
| IP | IP20 |
| Svars | 2,9 kg |








Aaron Griestu lampa
Praktiski, funkcionāli un stilīgi! AARON sērijas griestu lampa ir ne tikai iespaidīga, pateicoties to modernajam dizainam, bet arī tai ir novatoriskā WiZ tehnoloģija, kura piedāvā neticamu krāsu spektru ar 16 miljoniem krāsu un 64 000 baltā toņu.
Salīdzinot ar citiem viedo māju pakalpojumu sniedzējiem, WiZ lampām nav nepieciešama papildus sistēmas, lai lampas varētu elastīgi darbināt no mobilās ierīces. Turklāt gaismekļus var vadīt ar Amazon Alexa vai Google Home, ar balss vadību. Komplektācijā iekļauto tālvadības pulti vai gaismas slēdzi var izvēlēties arī dažādas apgaismojuma programmas un iestatījumus.
Piegāde: 1 nedēļa.
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
IC Lights High Galda lampa
680,00 €Original price was: 680,00 €.590,00 €Current price is: 590,00 €. -
BELUGA ROYAL
650,00 € – 1250,00 €Price range: 650,00 € through 1250,00 € -
Aèrostat F27
790,00 € – 920,00 €Price range: 790,00 € through 920,00 €







