| Augstums | 28 cm |
| Platums | 9 cm |
| Materiāls | Lietais alumīnijs |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Spuldzes | 2x LED |
| Lūmeni | 2 x 800lm |
| Jauda, Max (W) | 7W |
| IP | IP54 |
| Svars | 1,8 kg |
















AVON – sienas lampa
Mūsdienīgs, novatorisks dizains satiekas ar daudzpusīgu funkcionalitāti – āra gaisma AVON. Pateicoties pagriežamajiem gaismas elementiem, gaismas staru var pielāgot individuāli atbilstoši jūsu vajadzībām.
Piegāde: 1 nedēļa.
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
Skygarden Griestu lampa
1450,00 € – 3500,00 €Price range: 1450,00 € through 3500,00 € -
Armilla galda lampa
1050,00 € – 1450,00 €Price range: 1050,00 € through 1450,00 € -
Armilla
900,00 € – 1350,00 €Price range: 900,00 € through 1350,00 €







