| Augstums | 45cm |
| Platums | 14 -30 cm |
| Materiāls | Metāls, audums |
| Krāsa | Melns, Balts |
| Spuldzes | E27 maks 40W |
| Jauda, Max (W) | 40W |
| IP | IP20 |
| Svars | 1,1 kg |
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
IC T1 LOW Galda lampa
680,00 € -
Glo-Ball Basic Zero Switch Galda lampa
450,00 €Original price was: 450,00 €.400,00 €Current price is: 400,00 €. -
Armilla galda lampa
1050,00 € – 1450,00 €Price range: 1050,00 € through 1450,00 €



















