| Augstums | 31 cm |
| Diametrs | 70,4 cm |
| Vada garums | 3 m |
| Materiāls | (PC) polikarbonāta un (ABS) akrilnitrila-butadiēna-stirola termoplastisks sakausējums |
| Krāsa | Melns |
| Spuldzes | LED |
| Jauda, Max (W) | 65W |
| Lūmeni | 2452lm |
| Gaismas spektrs | 2700k |
| IP | IP20 |
| Svars | 4,8 kg |






Titia Minor
Titia ir ievērojama gaismas inženierijas rezultāts, kas kļūst par konstrukcijas daļu: tukšumu aizpilda gaisma. Identiski moduļi no pārstrādāta polimēra un aprīkoti ar ātrajiem savienojumiem, kas nodrošina praktisku un ātru montāžu un rada diskrētu siluetu.
Piegāde: 4-5 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
MALVASIA F52
499,00 € – 560,00 €Price range: 499,00 € through 560,00 € -
ARCO Stāvlampa
3600,00 €Original price was: 3600,00 €.3200,00 €Current price is: 3200,00 €. -
AÉROSTAT F27 stāvlampa
1200,00 € – 1250,00 €Price range: 1200,00 € through 1250,00 €







