| Augstums | 77cm |
| Diametrs | 10 cm |
| Materiāls | Alumīnijs / Stikls |
| Krāsa | Hroms |
| Spuldzes | LED |
| Gaismas spektrs | 3000k |
| Jauda, Max (W) | 7W |
| Lūmeni | 345lm |
| IP | IP20 |
| Svars | 3,5 kg |
Saistītie Produkti
-
Misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
899,00 € – 2249,00 €Price range: 899,00 € through 2249,00 € -
KTribe S1 Griestu lampa
470,00 €Original price was: 470,00 €.399,00 €Current price is: 399,00 €. -
IC T1 LOW Galda lampa
680,00 € -
ARCO K LTD EDITION Stāvlampa
10300,00 €













