| Augstums | 200cm |
| Platums | 38 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Krāsa | Sudrabs, zelta |
| Spuldzes | LED |
| Jauda, Max (W) | 57W |
| Lūmeni | 3240lm |
| Gaismas spektrs | 2700k |
| IP | IP20 |
| Svars | 9,2 kg |
Saistītie Produkti
-
Skygarden Griestu lampa
1450,00 € – 3500,00 €Price range: 1450,00 € through 3500,00 € -
ROMEO Moon S
550,00 € – 700,00 €Price range: 550,00 € through 700,00 € -
KTribe S1 Griestu lampa
470,00 €Original price was: 470,00 €.399,00 €Current price is: 399,00 €. -
CLAQUE F43 3000K
430,00 € – 530,00 €Price range: 430,00 € through 530,00 €





















