| Augstums | 210cm |
| Platums | 30 cm |
| Materiāls | Dzelzs |
| Krāsa | Melns |
| Spuldzes | 5x E14 |
| Jauda | 5 x 10W |
| IP | IP20 |
| Svars | 9,5 kg |










DITO
Stāvlampas ir ideāli piemērotas kā papildus gaismas avots un kā dekoratīvs elements. Novietota nedaudz sānis lasīšanas stūrī, aiz krēsla vai dīvāna, lampa nodrošina patīkamu gaismu atpūtai. Pateicoties papildu grozāmajām gaismām. Īpašais dizains apvienojumā ar vienkāršu matēti melno krāsu shēmu rada oriģinālu un modernu gaismu.
Piegāde: 1-2 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
ROMEO Moon S
550,00 € – 700,00 €Price range: 550,00 € through 700,00 € -
KTribe S1 Griestu lampa
470,00 €Original price was: 470,00 €.399,00 €Current price is: 399,00 €. -
AÉROSTAT F27 stāvlampa
1200,00 € – 1250,00 €Price range: 1200,00 € through 1250,00 €







