| Augstums | 37cm |
| Diametrs | 4,5cm |
| Materiāls | Alumīnijs, dzelzs |
| Spuldzes | LED |
| Jauda | 10w |
| Gaismas spektrs | 2700k |
| Lūmeni | 925lm |
| IP | IP45 |
| Svars | 2kg |














La Roche
Pirmā sienas lampa, kuru izstrādājis Le Corbusier 1925. gadā, sākotnēji paredzēta, lai apgaismotu Villa La Roche lielos logus, kas ir purisma arhitektūras manifestācija. Nemo veica La Roche pielāgošanu, uzlabojot tās vieglumu un funkcionalitāti. Lampa sastāv no matēta metāla rāmja un opāla stikla difuzora maigam apgaismojumam.
Piegāde: 4-5 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
Skygarden Griestu lampa
1450,00 € – 3500,00 €Price range: 1450,00 € through 3500,00 € -
ROMEO Moon S
550,00 € – 700,00 €Price range: 550,00 € through 700,00 € -
IC T1 LOW Galda lampa
680,00 € -
IC S2 SP
700,00 € – 720,00 €Price range: 700,00 € through 720,00 €







