| Augstums | 140 – 169 cm |
| Platums | 22 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Melns, balts |
| Spuldzes | LED |
| Lūmeni | 1400lm |
| Jauda, Max (W) | 11W |
| IP | IP20 |
| Svars | 1,7 kg |
















Norris – stāvlampa
Atpūta ar grāmatu vai planšetdatoru pēc darba — tas prasa harmonisku apgaismojuma: ar integrēto SWITCH dimmeru NORRIS stāvlampa piedāvā risinājumu, kas ir ērts acīm, jo spilgtumu var regulēt trīs līmeņos (100%, 50% un 25%) pēc vajadzības. Pateicoties NORRIS elastīgajai korpusam, gaismu var virzīt individuāli, padarot lampu par ideālu izvēli vakara pārtraukumam ar planšetdatoru vai iecienītāko grāmatu.
Piegāde: 1 nedēļa.
Saistītie Produkti
-
MALVASIA F52
499,00 € – 560,00 €Price range: 499,00 € through 560,00 € -
IC T1 LOW Galda lampa
680,00 € -
ARCO Stāvlampa
3600,00 €Original price was: 3600,00 €.3200,00 €Current price is: 3200,00 €. -
Armilla galda lampa
1050,00 € – 1450,00 €Price range: 1050,00 € through 1450,00 €







