| Izmērs | 37 x 100 x 58cm |
| Materiāls | polimetilmetakrilāts (PMMA) |
| Vada garums | 3m |
| Spuldzes | LED |
| Jauda | 90w |
| Gaismas spektrs | 2700k |
| Lūmeni | 6000lm |
| IP | IP20 |
| Svars | 9kg |
Saistītie Produkti
-
Misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
899,00 € – 2249,00 €Price range: 899,00 € through 2249,00 € -
KTribe S3
1000,00 €Original price was: 1000,00 €.950,00 €Current price is: 950,00 €. -
KTribe S1 Griestu lampa
470,00 €Original price was: 470,00 €.399,00 €Current price is: 399,00 €. -
ARCO Stāvlampa
3600,00 €Original price was: 3600,00 €.3200,00 €Current price is: 3200,00 €.















