| Augstums | 150 cm |
| Garums | 115 cm |
| Platums | 22 cm |
| Materiāls | Metāls, Stikls, aukla |
| Krāsa | Brūns |
| Spuldzes | 3 x E27 |
| Jauda, Max (W) | 40W |
| IP | IP20 |
| Svars | 3,2 kg |
Saistītie Produkti
-
Gaišā betona lielā griestu lampa
249,00 € -
Dažādu krāsu griestu lampa (S4)
499,00 € – 549,00 €Price range: 499,00 € through 549,00 € -
Griestu lampa gaišais betons(B4)
499,00 €Original price was: 499,00 €.450,00 €Current price is: 450,00 €. -
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 €













