| Augstums | 18cm |
| Diametrs | 17 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Krāsa | Hroms |
| Spuldzes | E27 |
| Jauda, Max (W) | 23W |
| IP | IP20 |
| Svars | 0,8 kg |






PROJECTEUR 165 PENDANT
Laikā no 1951. līdz 1957. gadam Lekorbizjē projektēja Sanskar Kendra muzeju, muzeju Indijas pilsētā Ahmedabadā. Šim projektam 1954. gadā Le Corbu izstrādāja apgaismojuma sistēmu, ko viņš nosauca par “PROJECTEUR”, kas tika uzstādīta konstrukcijā, lai palielinātu apgaismojuma efektu.
Piegāde: 4-5 nedēļa.
Saistītie Produkti
-
Griestu lampa tumšais betons(B4)
499,00 € -
Skygarden Griestu lampa
1450,00 € – 3500,00 €Price range: 1450,00 € through 3500,00 € -
Griestu lampa 2097
1975,00 € – 13500,00 €Price range: 1975,00 € through 13500,00 € -
AÉROSTAT F27 stāvlampa
1200,00 € – 1250,00 €Price range: 1200,00 € through 1250,00 €







