| Augstums | 38cm |
| Diametrs | 37 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Krāsa | Zils, Brūns, Balts |
| Spuldzes | E27 |
| Jauda, Max (W) | 60W |
| IP | IP54 |
| Svars | 0,8 kg |








PROJECTEUR 365 WALL CEILING (Āra apgaismojums)
Laikā no 1951. līdz 1957. gadam Lekorbizjē projektēja Sanskar Kendra muzeju, muzeju Indijas pilsētā Ahmedabadā. Šim projektam 1954. gadā Le Corbu izstrādāja apgaismojuma sistēmu, ko viņš nosauca par “PROJECTEUR”, kas tika uzstādīta konstrukcijā, lai palielinātu apgaismojuma efektu.
Piegāde: 4-5 nedēļa.
Saistītie Produkti
-
Skygarden Griestu lampa
1450,00 € – 3500,00 €Price range: 1450,00 € through 3500,00 € -
KTribe S3
1000,00 €Original price was: 1000,00 €.950,00 €Current price is: 950,00 €. -
IC S2 SP
700,00 € – 720,00 €Price range: 700,00 € through 720,00 € -
ARCO Stāvlampa
3600,00 €Original price was: 3600,00 €.3200,00 €Current price is: 3200,00 €.







