| Augstums | 75cm |
| Garums | 181cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Krāsa | Melns |
| Spuldzes | LED |
| Lūmeni | 839lm |
| Gaismas spektrs | 2700k |
| Jauda | 15W |
| IP | IP20 |
| Svars | 1,5kg |
















SWAN
Grafisks simbols, tīras līnijas, kas akcentē Swan lampas lielo kustību, elastību un funkcionalitāti. Izsmalcināts mehānisms padara lampas sviru pagarināmu no 134 cm līdz 184 cm, vienlaikus saglabājot dizaina linearitāti un mierīgumu. Regulējamais gaismas avots nodrošina precīzu apgaismojumu. Pretsvars, kas ir būtiska dizaina sastāvdaļa, ir pārklāts ar Testa di Moro ādu.
Piegāde 4-5 nedēļas.
Saistītie Produkti
-
KTribe S1 Griestu lampa
470,00 €Original price was: 470,00 €.399,00 €Current price is: 399,00 €. -
IC S2 SP
700,00 € – 720,00 €Price range: 700,00 € through 720,00 € -
Armilla
900,00 € – 1350,00 €Price range: 900,00 € through 1350,00 € -
AÉROSTAT F27 stāvlampa
1200,00 € – 1250,00 €Price range: 1200,00 € through 1250,00 €







