| Augstums | 163 cm |
| Diametrs | 48 cm |
| Materiāls | Metāls, Audums |
| Krāsa | Melns, Zelts |
| Spuldzes | 5 x E14 |
| Jauda, Max (W) | 40W |
| IP | IP20 |
| Svars | 4,4 kg |
Saistītie Produkti
-
Oksidēta misiņa piekaramā lampa (C-sērija)
999,00 € – 2349,00 €Price range: 999,00 € through 2349,00 € -
KTribe S1 Griestu lampa
470,00 €Original price was: 470,00 €.399,00 €Current price is: 399,00 €. -
BELUGA ROYAL
650,00 € – 1250,00 €Price range: 650,00 € through 1250,00 € -
Armilla galda lampa
1050,00 € – 1450,00 €Price range: 1050,00 € through 1450,00 €













